...JAK TO ZAČALO

Naši rodinnou levandulovou farmu jsme v podhůří Beskyd, (v nadmořské výšce cca 420 metrů), založili v roce 2015. Zahradničení jsme se v té době už nějakou dobu věnovali. Nabídka, pěstovat sazenice pro jednu velkou českou levandulovou farmu, nám pomohla si ujasnit, kterým směrem se budeme ubírat. A tak jsme si založili vlastní malou levandulovou farmu, kde pěstujeme i zpracováváme tuto voňavou bylinku.

... CO JE U NÁS K VIDĚNÍ

Na naší levandulové farmě, která celá funguje v bio režimu, můžete objevit přibližně osmdesát kultivarů levandule a to různých barev i velikostí. Pokochat se můžete také okolní krajinou, neboť naší farmu z jedné strany obklopují Moravskoslezské Beskydy a z té druhé pro změnu Beskydy Těšínské. 

... ČÍM VŠÍM SE ZABÝVÁME

Zabýváme se převážně pěstováním a množením mladých rostlin, kterých ročně vypěstujeme několik tisíc. Naše sazeničky ošetřujeme mykhorizní houbou a probiotiky pro silný kořenový systém a dobrou startovní imunitu rostlin.

Kromě sazeniček také z levandule rádi aranžujeme kytičky sušené i čerstvé, věnce nebo šijeme vonné polštářky a přívěsky pro potěšení nosu i srdce.

P.S. V době květu nás můžete přijít navštívit, rádi Vás po našem políčku provedeme.